Kobiety dla Kobiet METAMORFOZY

Filmik mojego autorstwa zza kulis.

 

„Kobiety dla Kobiet” to program, w którym przedsiębiorcze kobiety z naszego miasta postanowiły zjednać siły oraz umiejętności i skierować swoje działania na rzecz pań z naszego powiatu, aby im pomóc odkryć na nowo ich piękno.UWAGA! Dziś ostatni dzień zgłoszeń do programu!

Piękno jest w każdej z nas. Czasami potrzeba jedynie odrobina odwagi, aby się o tym przekonać! Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego wyglądu, źle się czujesz w swoim ciele, brakuje Ci pewności siebie, a chciałabyś olśniewać jak gwiazda, dołącz do naszej akcji. Doradzimy odpowiednie ubranie do Twojej figury, podpowiemy jakie kolory i fasony powinnaś nosić, zadbamy o Twoją twarz, najnowszymi zabiegami kosmetycznymi, zmienimy fryzurę na odpowiednią do Twojego kształtu twarzy i dobierzemy najkorzystniejszy kolor włosów dla Ciebie, a także zalecimy najodpowiedniejsze kosmetyki dla Twoich włosów. Na koniec podpowiemy jak powinnaś się malować i zrobimy sesję zdjęciową abyś miała pamiątkę, która będzie Ci przypominać, o zmianach jakie zdecydowałaś się przeprowadzić!

Cała metamorfoza zostanie przeprowadzona zupełnie za DARMO!

Ale Uwaga! Mamy tylko trzy miejsca!

Kto stoi za pomysłem Kobiety dla Kobiet?

Magdalena Sznaider – pasjonatka mody i koloru. Naturalne wyczucie stylu i estetyki pchnęło ją do decyzji o otwarciu eleganckiego miejsca dla kobiet. Od kilku lat z dużym powodzeniem prowadzi butiku odzieżowy „Glamour” w Środzie Śl., gdzie doradza i pomaga odnaleźć styl swoim klientkom.

Ania Gleń – makijażystka z 10-letniem doświadczeniem. Związana od 8 lat z firmą Coty. Pełni funkcję oficjalnej makijażystki marki Astor w Polsce. Pracowała przy wielu sesjach zdjęciowych m.in. dla takich magazynów jak Cosmopolitan czy Gala. Pracowała przy produkcji seriali i programów telewizyjnych np. Fabryka Piękna w Polsat Cafe, gdzie miała wpływ na efekt końcowy finalistek całej metamorfozy. Ma wpływ na decyzje o wprowadzaniu kolorystyki kosmetyków na Polski rynek. Od kilku lat systematycznie udziela wypowiedzi do prasy branżowej i magazynów urodowych. Szkoliła się pod okiem najlepszych na świecie. Z uporem przeciera szlaki, aby przeszkalać kobiety w temacie makijażu.

Renata Wierzba – utalentowana stylistka fryzur. Właścicielka Studia Fryzur LOOKO w Środzie Śl, miejsca z wieloletnią tradycją fryzjerską, w które tchnęła nowe życie i gdzie z olbrzymią pasją kontynuuje i wdraża nowoczesne techniki fryzjerstwa. W branży fryzjerskiej od kilku lat, konsekwentnie doskonali umiejętności fryzjerskie, aby zaspakajać potrzeby swoich klientek.

Magdalena Fuskas-Petryk – dyplomowana kosmetyczka, pasjonatka piękna, niestrudzenie działa na rzecz kobiecego piękna. Wieloletnia właścicielka Salonu Urody Estetic, gdzie oferuje wraz ze swoim zespołem szeroką gamę nowoczesnych metod pielęgnacji i poprawy urody. Unikalne zabiegi przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i oryginalnych kosmetyków sprawiają, że jest liderem w branży urodowej w naszym mieście.

Ola Dutko –  specjalizuje się w fotografii ślubnej oraz dziecięcej. Jest energiczną i żywiołową fotografką, elastyczne i otwarte podejście sprawia, że nie straszny jej żaden plener sesji zdjęciowej! Uwielbia zatrzymywać w kadrach emocje, piękne i ulotne chwile, które wspominamy i chętnie powracamy do nich po latach w postaci fotografii. Fotografuje na terenie Wrocławia, Środy Śląskiej i okolic.

Lemonsnap – fotografia modowa

Print    GLAMOUR - LOGO         looko        Estetic - NAPIS   logo Ola

Specjalne podziękowania dla DOMU KULTURY w Środzie Śląskiej za udostępnieni sali na potrzeby sesji zdjęciowej oraz wypożyczenie stojaków wystawowych.         images

Artykuł jaki ukazał się w regionalnej gazecie ROLAND http://www.roland-gazeta.pl/9088-kobiety-dla-kobiet-masz-szanse-na-metamorfoze

 

OlaDutko011

OlaDutko003 OlaDutko004 OlaDutko010 OlaDutko012

 

OlaDutko008

OlaDutko001 OlaDutko004 OlaDutko005 OlaDutko006 OlaDutko007 OlaDutko008 OlaDutko012 OlaDutko015

OlaDutko006 OlaDutko007 OlaDutko008 OlaDutko009

 

OlaDutko010 OlaDutko011

 

OlaDutko002 OlaDutko003 OlaDutko004 OlaDutko005

OlaDutko002 OlaDutko003 OlaDutko009OlaDutko005 OlaDutko006 OlaDutko007 OlaDutko009

Dodaj komentarz